Details:Redelijk maar izgst. Boek is als nieuw oogt ongebruikt incl. biologische boekenlegger. Randen pagina's zijn licht verkleurd. Aan rechterbovenzijde cover (voor en achter) zijn de hoekjes gekneusd. Achterzijde cover heeft wat krasjes. 'n Mooi gebonden
Extra informatie:Redelijk maar izgst. Boek is als nieuw oogt ongebruikt incl. biologische boekenlegger. Randen pagina's zijn licht verkleurd. Aan rechterbovenzijde cover (voor en achter) zijn de hoekjes gekneusd. Achterzijde cover heeft wat krasjes. 'n Mooi gebonden hardcover uitgave. 1e druk 2001. Izgst.
Hartelijke groet Carla, Books2Flow
Samenvatting
Hoe gebruikt u de biologische boekenlegger?
Voorbeeld I
U heeft een vraag met betrekking tot de groei van uw gewassen. Doe als volgt Selecteer in Ring 2 (blauw) het segment 'GROEI'. Raadpleeg Ring 4 (geel). U treft aan de producten A, B en C. Raadpleeg voor nadere informatie over deze producten de bijlage Productoverzicht.
Voorbeeld II
U wilt informatie over natuurlijke gewasbeschermingsmethoden. U vindt deze in Ring 4 (geel) onder de producten G en H. De onder G vallende producten vallen onder biologisch. De producten onder H zijn, hoewel voorbij de scheidingslijn met Chemisch, ook van natuurlijke herkomst, maar niettemin reeds min of meer gelijk aan chemische middelen. Raadpleeg verder het Productoverzicht.
Recensie(s)
Ook bij de biologische teeltwijze is behoefte aan voeding voor bodem en gewas, en bescherming tegen plantenziekten en -plagen. In dit boek wordt gepoogd een inventarisatie te maken van zowel methodieken als middelen. Ook de bedrijfskolom en beleidsmaatregelen krijgen aandacht. Het woord- en taalgebruik is niet makkelijk (o.a. veel vaktaal); het boek is nauwelijks geillustreerd. Het is misleidend dat de omslagfoto o.a. een graanveld toont, terwijl het boek op de tuinbouw gericht is. Er zijn verschillende overzichten en registers aanwezig, evenals een afkortingenlijst en een lijst van geraadpleegde literatuur. Het boek is een mengeling van literatuuronderzoek en het vastleggen van mondelinge kennis. Door zijn specifieke gerichtheid op de tuinbouw en de moeilijkheidsgraad vooral geschikt voor mensen in het vak, zowel beroepstelers als voorlichters en beleidsmedewerkers, onderzoekers en hogere tuinbouwscholen.
Ing. A. de Vries-Boekestein