Details:Goed Zgan.Softcover uitgave 3e druk 2002. Oogt ongebruikt en ongelezen. op eerst pagina rechtsbovenin, sticker over naam. Enkele krasjes op cover. Zgan /izgst.Met vriendelijke groet Carla, Books2flow
Extra informatie:Samenvatting
Dr. Günther Harnisch
Komboecha
Uitvoerige behandeling van alle aspecten van de helende eigenschappen van de Komboecha-theezwam
Herziene (4e) uitgave met nieuw omslag
bindwijze paperback
formaat 14 x 21,5 cm
omvang ca. 144 blz.
illustraties zwart-wit
ISBN 978 90 6378 779 0
De Komboecha-theezwam is een tweeduizend jaar oud natuurgeneesmiddel, dat vooral in Zuidoost-Azië bij veel kwalen wordt toegepast en sinds enige tientallen jaren ook in het westen wordt gebruikt. De Komboecha-drank, die je zelf eenvoudig kunt bereiden, heeft een antibiotische werking, versterkt het immuunsysteem, verlaagt het cholesterolgehalte in het bloed en wordt als ondersteuning o.a. ook toegepast bij diverse andere therapieën.
De Komboecha-theezwam is een tweeduizend jaar oud natuurgeneesmiddel, dat vooral in Zuidoost Azië bij vele kwalen werd toegepast en sinds enige tientallen jaren ook in het westen werd ontdekt. De Komboecha-drank wordt tegenwoordig op velerlei terrein gebruikt als ondersteuning bij de gezondheid. Het heeft een antibiotische werking, versterkt het immuunsysteem, verlaagt het cholesterolgehalte in het bloed en wordt als ondersteuning o.a. ook toegepast bij kankertherapie. Kortom het bevordert, ondersteunt en revitaliseert de menselijke gezondheid op vele terreinen. Dit boek beschrijft alles wat u over Komboecha wilt weten, de historische en medische achtergronden ervan, de toepassingsmogelijkheden en in het bijzonder ook de manier waarop u de Komboecha-drank zelf kunt bereiden.